Skip to content

Tervisetera on loodud eesmärgiga tuua füsioteraapia teenus Kilingi-Nõmme ja selle lähiümbruse elanikele lähemale.

Probleeme, millega füsioterapeudi juurde pöörduda, võib ette tulla igas vanuses, alates beebieast kuni kõrge vanuseni välja. Tegemist võib olla mõne lihtsama vaevusega (nagu näiteks õlavöötme lihaspinged) lõpetades operatsioonidest taastumiste ja traumadega. 

Füsioteraapia põhieesmärk on keha funktsioonide taastamine, valu vähendamine ja kliendi/patsiendi aitamine naasmisel harjumuspärase igapäevaelu juurde. Parima tulemuse saab, kui füsioterapeut saab kombineerida enda käsutuses olevaid erinevaid sekkumisviise.  Loe pikemalt füsioteraapia teenuse kohta siit!

Ja kõige parem selle kõige juures on asjaolu, et ma asun Sulle üsna lähedal. Võid põigata füsioteraapiasse pika lõunapausi ajal, vabal hommikupoolikul või tööpäeva lõpus. Võta minuga ühendust ja leiame Sulle sobiva aja!

Pole päris kindel, kas füsioteraapiast Sinu vaevuse korral abi on? Konsulteeri julgelt, koos saame teada!

Minu jaoks on väga oluline anda oma panus, et hoida keskkonda. Seetõttu otsin võimalusi teha ettevõtluses roheliseimaid valikud. Asju ajan võimalikult paberivabalt. Kui ma tõesti pean midagi printima, siis paber on Ecolabel sertifikaadiga. Sama on massaažipaberiga. Ja kui jutt juba massaažile läks, siis eelistan mahepuuvillast froteerätikuid. Massaažiõliks olen valinud kodumaise Tammejuure Mahetalu kanepiseemneõli, mis on toodetud kasutades päikeseenergiat. Kõik see headus selles õlis on pärast sõna otseses mõttes omal nahal tunda. Kui Sind huvitab rohkem, milliseid samme ma olen astunud Tervisetera jalajälje vähendamiseks, võime sellest rääkida juba teenuse ajal :).

Ja lõpetuseks natuke ka minust

Väljaspool tööaega on mul väga palju erinevaid huvisid. Et mitte juttu väga pikaks ajada, toon välja oma viis lemmikut ajaviitetegevust:

Aiandus- kasvatan abikaasa loodud ruutaias kahe väikese käepaari abiga perele värkset aiakraami.

Rahvamuusika – kuulun aastast 2008 Lahemaa Rahwamuusikute ridadesse, tantsukingad jalas, lauluhääl puhtaks köhitud ja torupill kaelnas

Fotograafia- minu “õnnelik koht” on kaamera taga, enamasti looduses.

Matkamine- see hobi tekkis soovist kaameraga mööda metsi ringi joosta. Kasvatasime sellest toreda peretraditsiooni.

Lugemine – raamat on mu igapäevane kaaslane. Minu lemmikuteks valdkondadeks on psüholoogia ja toitumine. Vahel nuuman hinge romantilistel radadel.